533-533-232

Autolaweta
Miałeś przykre zdarzenie drogowe Nie przejmuj się. Jesteśmy w pobliżu Zadzwoń do nas. Pomożemy w holowaniu auta i usunięciu szkód
Bus do przeprowadzek
Chcesz się przeprowadzić na nowy kąt, a masz problem z zabraniem ze sobą swoich rzeczy? Nie ma nic prostszego jak zadzwonić do nas. Chętnie służymy swoją pomocą

Profesjonalna firma świadcząca usługi pomocy drogowej, transportowe, szybkie i kompleksowe przeprowadzki.

Pomoc drogowa - wspiera państwa w nagłych, nie przyjemnych incydentach polegających na usuwaniu skutków drobnych awarii, holowaniem pojazdów jak i zabepieczaniem miejsc wypadków drogowych. Dojeźdżamy na miejsce zdarzenia w każde warunki i o każdej porze niosąc pomoc.

Przeprowadzki - przewożone meble oraz sprzęt gospodarstwa domowego zabezpieczamy, przewozimy pod wskazany adres i stawiamy na takim miejscu w którym życzy sobie klient. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy w stanie także wykonać montaż mebli.

Transport - jesteśmy w stanie przetransportować towar różnego typu o wymiarach nie przekraczających 4 metry długości i 2 metry szerokości. Firma także jest w stanie wykonać zlecenie typu przewóz osób.

Każda z usług jest dostosowywana do potrzeb każdego klienta. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, a nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Najlepszy stosunek ceny do jakości. Jesteśmy do dyspozycij przez 7 dni w tygodniu.

1. Wypadek drogowy

Wystarczy do nas tylko jeden telefon a, zorganizujemy państwu niezbędną pomoc przy tego typu sytuacjach ( Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe bądź w razie potrzeby inne służby). Sporządzimy dokumentacje fotograficzną miejsca zdarzenia dla potwierdzenia zdarzenia. Kompleksowo pomożemy Państwu w takich przykrych chwilach.

2. Kolizja drogowa

Przy tego typu sytuacjach nie ma osób poszkodowanych w wypadku, także nie ma potrzeby wzywania Policji. Wystarczy do nas zadzwonić my przyjedzeimy zrobimy zdjęcia zdarzenia oraz wypełnimy z Państwem druki oświadczenia o wypadku drogowym honorowane we wszystkich agencjach ubezpieczeniowych.

3. Awaria Auta

W przypadku drobnej awarii auta jesteśmy w stanie usunąć usterkę na drodze. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do tego typu zdarzeń.

4. Nagłe zdarzenie

Gdy przydarzy się Państwu zatankowanie nie właściwego paliwa bądź pojawi sie problem przy uruchamianiu auta czy wymianie koła służymy swoją pomocą gdzie jesteśmy w stanie Państwu pomóc na miejscu zdarzenia.