533-533-232

Autolaweta
Miałeś przykre zdarzenie drogowe Nie przejmuj się. Jesteśmy w pobliżu Zadzwoń do nas. Pomożemy w holowaniu auta i usunięciu szkód
Bus do przeprowadzek
Chcesz się przeprowadzić na nowy kąt, a masz problem z zabraniem ze sobą swoich rzeczy? Nie ma nic prostszego jak zadzwonić do nas. Chętnie służymy swoją pomocą
walizka

Przeprowadzki

Przewożone meble oraz sprzęt gospodarstwa domowego zabezpieczamy, przewozimy pod wskazany adres i stawiamy na takim miejscu w którym życzy sobie klient. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy w stanie także wykonać montaż mebli.
holownik

Pomoc drogowa

Pomagamy w nagłych sytuacjach na drodze. Prowadzimy drobne naprawy na drodze polegające m.in. na dowozie paliwa, zmianie koła, awaryjne uruchamianie itp.
dostępność 24h

Dostępność 24h na dobę

Działamy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
bus

Transport towarów i aut

Zajmujemy sie także transportem aut pod wskazany adres czy obsługą wypadków drogowych. Jesteśmy także w stanie przetransportować różnego rodzaju towar o wymiarach nie przekraczających 4 metry długości oraz 2 metry szerokości
przewóz osób

Przewóz osób

Wykonujemy także przewozy osób zarówno okazjonalne na różnego typu imprezy jak i prywatne pod konkretne zamówienie klienta. Wygodnie, szybko, bezpiecznie.

Usługi świadczone przez firmę są na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywiduanie i wyrozumiale. Posiadamy wyszkolony i profesjonalny personel. Dążymy, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług. W trosce o dobro i bezpieczeństwo klienta docieramy na miejsce zdarzenia najszybciej jak to tylko możliwe. Codziennie dbamy o dobrą renome firmy.

Pomoc drogowa - wspiera państwa w nagłych, nie przyjemnych incydentach polegających na usuwaniu skutków drobnych awarii, holowaniem pojazdów jak i zabepieczaniem miejsc wypadków drogowych. Dojeźdżamy na miejsce zdarzenia w każde warunki i o każdej porze niosąc pomoc. Przeprowadzki - przewożone meble oraz sprzęt gospodarstwa domowego zabezpieczamy, przewozimy pod wskazany adres i stawiamy na takim miejscu w którym życzy sobie klient. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy w stanie także wykonać montaż mebli. Transport - jesteśmy w stanie przetransportować towar różnego typu o wymiarach nie przekraczających 4 metry długości i 2 metry szerokości. Firma także jest w stanie wykonać zlecenie typu przewóz osób.